Biuro rachunkowe Mal Comp od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie księgowości. Swoje usługi świadczymy w Sochaczewie oraz w Grodzisku Mazowieckim. Biuro istnieje od 1998 roku - licencja nr 9486/98, NIP 837-102-88-47


Jesteśmy cenioną firmą w zakresie usług księgowo-podatkowych. O naszych kompetencjach i naszym zaangażowaniu świadczy utrzymanie się na rynku jako firma od 20 lat oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji.

Wszystkim Klientom oferujemy profesjonalne i rzetelne dokonanie wszelkich potrzebnych rozliczeń. Zapewniamy Państwu skuteczne rozwiązania odpowiednie do Państwa potrzeb.

Posiadamy ubezpieczenie OC doradców podatkowych. W pełni angażujemy się w sprawy Klienta, zaś elastyczne warunki współpracy i poufność w działaniu wciąż wpływają na naszą wysoką pozycję wśród innych biur rachunkowych.

Z naszymi Klientami nawiązujemy stałą, wieloletnią współpracę. Nasz profesjonalizm oraz rozległa wiedza z zakresu rachunkowości, kadr i ZUS sprawiają, że w branży zdobyliśmy uznanie współpracowników i partnerów biznesowych.

Napisz do nas:MEG © 2020